Demir, doğadan elde edilen bir maden olduğu için demir döküm her ürün yapısı gereği doğaldır. İç yüzeyi emaye ile kaplanan demir döküm ürünler yüksek kullanım kolaylığı sağlar. Emaye, asit içeren sebze ve meyvelerin demirde paslanma yapmasını engelleyen cam astardır ve sağlıklıdır. Demir döküm ürünlerin mutfakların önemli bir parçası olmasını sağlayan özelliği ise ısıyı kısa sürede tüm tencere veya tavanın tabanına eşit olarak yayması ve bu şekilde pişen yemeklerin çok daha lezzetli olmasıdır. Isıyı kısa sürede yayma özelliği, lezzeti ve enerji tasarrufunu beraberinde getirir. Demir döküm tencerelerde sağlığı pişirirsiniz. Tüm sebzeler ve etler kendi sularıyla piştiği ve teknik olarak buhar çıkışı minimumda olduğu için pişirdiğiniz yemeklerin tüm vitamin ve minarelerini korumuş olursunuz. Voeux demir döküm ürünleri sağlıklı birmutfak yaşamı için en şık parçalardır. Demir döküm tavalarda etin tadı bir başkadır. Eşit oranda ısınınan tavada mühürlenen et, tüm lezzetini içinde tutar ve harika bir lezzet deneyimi sunar. Fransızların taviz vermediği mutfak kültürlerinin gözdesi yine demir döküm tencere ve tavalardır. Yaşamın hızlı akmasına aldırmayan Fransızlar için, yemek yemek hala aileleri ve sevdikleriyle paylaşılan bir şölen niteliğindedir.

Birçok farklı markanın aksine %100 cevher demirden üretilen Voeux Döküm ürünleri ile yüksek kalitenin yanı sıra, sizden sonraki nesillere rahatlıkla aktarabileceğiniz dayanıklılıkta döküm tencere ve tavalara sahip olursunuz. Kanserojen olmayan 4 kat parlak boya ile renklenen Voeux ürünleri, renk canlılığını hiç kaybetmeden çok uzun süre size mutfağınızda eşlik eder. Özel tasarlanan kapağının dışın şıklık, içi ise damlacık teknolojisi ile donatılmıştır. Pişen yiyeceklerin buharının tekrar yemeğe dönmesini sağlayan bu teknoloji ile hiçbir vitamin ve minareli kaybetmeyen yemekler pişirebilirsiniz. Yüksek ısıya dayanıklı Voeux tencere ve tavalarla isterseniz ocağın üstünde isterseniz de fırın içinde kullanabilirsiniz. Ekmekten yoğurt yapımına kadar birçok farklı yemek çeşidi için Voeux ürünlerini kullanabilirsiniz. Voeux tavanızda tatlı bile yapmanız mümkün. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan Voeux sahanlar ile tek başınıza bile ızgara yapmanın keyni sürebilirsiniz. Şık nihalesi ile sahip olabileceğiniz Voeux sahanlar ile sofranızda yemeği uzun süre sıcak olarak muhafaza edebilirsiniz. Bunlar bugün mutfağınızda Voeux seçmeniz için aklımıza gelen sadece birkaç sebep. Tüm lezzetleri keşfetmek size kalmış.

Voeux ürünlerini www.voeux-kitchen.com adresi dışında farklı online mecralardan alabilirsiniz. 300TL üzerindeki alışverişleriniz için kargo masrafı ödemeden ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Mutfağınızdaki Fransız ile lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirmeye ve rahatlıkla sofraya getirip hem sıcak hem de şık bir servise başlayabilirsiniz.

Voeux Kitchenware internet sitesi www.voeuxkitchen.com, adresinden yaptığınız alışverişlerde tüm kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Siz sipariş verdikten sonraki bilgilendirme mailinizde ürününüzün hangi kargo ile gönderileceğini öğrendikten sonra takip numaranız ile ilgili kargodan takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımızla aracılığıyla tarafınıza gönderilecektir. Siparişlerinizi en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Bulunduğunuz bölge ve kargo şirketlerinin yoğunluğuna bağlı olarak teslimat süreleri değişebilir.

%100 cevher demirden üretilen Voeux demir döküm ürünleriniz, emaye (ince cam tabaka) ile kaplanarak ürününüzün ömrünü uzatır. Cevher demirden üretilen demir döküm ürünler yapılarından dolayı yemeklerinizin besin değerini kaybetmeden pişmesini sağlar.

Restoran sahibi olarak yeme-içme sektöründe uzun süredir bulunan Julien Martin, yemek pişirme ve yeme zevkini 2 arkadaşıyla marka haline dönüştürme hayaliyle 2019 yılında bir yolculuğa çıktı. Fransız mutfağının gözdesi demir döküm tencere ve tavaları araştırmaya kaliteli ve uygun fiyata üretim ile başladılar. 2021 yılında Voeux demir döküm tencere ve tavalarının yanı sıra mutfakta ve sofrada kullabileceğiniz ürünlerin de bünyeye eklenmesiyle Voeux Kitchenware olarak mutfak markası haline geldi..

Voeux demir döküm ürünleri sınırlı ömür boyu garanti kapsamındadır. Ürünlerin üretimi sürecinde, kalite ve sağlık standartlarına uygunluğu sürekli kontrol altındır. Voeux ürünleri uluslararası ve yurtiçi platformlarda kalite standartlarına uygunluğu test edilmiştir. Aşağıda, Voeux ürünlerinin kalite kontrol belgelerini bulabilirsiniz: FOOD CONTACT İNTERTEK PEMCO Brugge BVBA OHSAS 18001 FQC ISO 9001:2008 FQC ISO 14001: 2004 Szutest Certicate ISO 9001:2008

Voeux demir döküm ürünlerinin %100 doğal demir döküm yapısı sayesinde ısıyı, tüm ürün tabanına eşit miktarda dağıtır, kısa sürede yüksek ısıya çıkabildiği gibi, geç soğuma özelliği sayesinde sofranıza getireceğiniz yemeği sıcak bir şekilde muhafaza eder. Özel tasarım Voeux tencere kapağında bulunan damlacık teknolojisi ile buharlaşan aroma ve tatların dışında vitaminlerin ve minerallerin de yemeğin içinde kalarak pişmesini sağlar.

Voeux, %100 cevher demirden üretilen demir döküm ürünlerimiz hem kullanılırken enerji tasarrufuna katkıda bulunur hem de doğal madenden üretildiği için geri dönüştürülebilir.

Voeux demir döküm ürünleri emaye kaplı oluğu için herhangi bir seasoning işlemi uygulamanız gerekmez. Zaman zaman pişirdiğiniz asit barındıran sebzelerin veya farklı baharatların oluşturduğu lekeleri, yağ sürüp kurumasına izin verdiğinizde, ürününüz yenilenmiş olur.

Cevher demirden yapılan Voeux demir döküm ürünleri, demirin kendi özelliği olan ısıyı tüm alana eşit şekilde yayması ile yemeklerinizin eşit ısıda pişmesi için tasarlanmıştır. Bunun dışında ürün tabanının kalın olması ısıyı doğru şekilde absorbe edip ürününüzün her tarafına aynı miktarda dağıtmasını sağlar. Bu nedenle kaliteli bir demir döküm ürün ağır olmalıdır. VOEUX ÜRÜNLERİNİN OCAK UYGUNLUĞU NEDİR? Voeux demir döküm ürünlerini yeni nesil indüksiyonlu ocaklarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca gazlı, elektrikli, radyon, seramik ocaklar ve barbekü üzerinde de rahatlıkla kullanılabilirler. Bütün tencere, tavalar ve sahanlarn fırına girebilme özelliği bulunmaktadır. Tencerelerin kapaklı olarak en yüksek 260C/500F ısıya kadar fırında kullanabilirsiniz. Kapaksız kullandığınız tencerelerinizi, tavalarınızı ve sahanlarınızı 482C/900F ısıya kadar güvenle kullanabilirsiniz.

Voeux demir döküm ürünlerinizi hediye paketi olarak gönderimi sağlanabilir. Hediye paketi opsiyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Voeux demir döküm ürünleri bulaşık makinasında yıkanabilir, bulaşık makinasına girecek Voeux ürünlerinin başka ürünlere çarpabilme durumunun olmadığını kontrol edin. Bulaşık makinasından çıkan ürünlerin tamamen kuru olduğunu kontrol edin, kuru değilse tamamen kurutmadan saklamayın. Voeux demir döküm ürünlerini ayrıca ılık suda bulaşık deterjanı ve bulaşık süngeri ile temizleyebilirsiniz, emaye kaplı olmasından dolayı bulaşık deterjanı döküm demir tarafından emilmez. Daha fazla bilgi için Voeux ürün kutularından çıkan kullanım kılavuzunu detaylı okumanızı tavsiye ederiz.

Değiştirmek istediğiniz ürünün fotoğrafıyla birlikte şikayetinizi [email protected]’ dan yetkililerimize iletebilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa zamanda size geri dönüş sağlayıp gerekli yönlendirmeleri sağlayacaklardır. Sadece www.voeux-kitchen.com adresinden alınmış ürünlerin değişimi tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Voeux markasının satıldığı fiziksel satış noktaları ve anlaşmalı olduğumuz diğer e-ticaret sitelerinden alınan ürünlerin değişim işlemleri için bu kurumlar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ticari anlaşmalar gereği bu kurumlardan aldığınız ürünlerin değişimi tarafımızca yapılamamaktadır. Ürünlerin kullanım kılavuzunda belirtilen öneri ve uyarılara uygun şekilde kullanılması şartı ile gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İade işlemleriniz için öncelikle [email protected] ’a mail göndererek yetkililerimizden gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz. Ürününüzü www.voeux-kitchen.com adresinden almış olması, Ürünlerin kullanılmamış olması, Fatura aslının ya da e-faturanın bulunması, Ürünün iyi ambalajlanmış olması ürününüzü iade etmek için gereklidir. İade işlemleri süresince tarafımızca oluşan hasarlarda, Voeux Kitchenware’in anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile gönderildiği sürece, kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Aksi durumlarda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır.

Tüm soru ve isteklerinizi günün her saati [email protected] adresine iletebilirsiniz. Ayrıca 0850 532 8850 telefon numaralarımızdan bizlere hafta içi her gün 10.00-19.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.